HEDEF MÜSLÜMANSIZ BİR DÜNYA'MI?

UYANMA VAKTİ GELMEDİ Mİ?

Biliyorum, pek çok insan gibi siz de vaktinizin büyük bir bölümünü internette geçiriyorsunuz. İnternette olmadığınız zamanlarda dünyadaki ve ülkemizdeki kokuşmuşlukları konuşuyorsunuz. Sürekli olarak birilerini suçluyor ve çözüm konusunda karamsar kalıyorsunuz.

Ama internete girince herşey unutuluyor. Siz bu siteye girdiğinize göre pek unutmamışsınız, yine de bu şekilde davranan oldukça çok insan var. Elimizin altında çok büyük bir güç olmasına rağmen, bu potansiyel yeterince değerlendirilmiyor.

Geçenlerde Kanal7 hayırlı bir iş yaparak ülkemizdeki Çeçen Mültecilerin durumunu gözler önüne serdi. Programı seyredip ağlamayan duyarlı insanlar olabileceğini zannetmiyorum. Ama ağlamak yetmez, bir şeyler yapmak lazım. Onlar Vatanları uğruna can siperane savaşan, şehit olan, gazi olan, yurdundan sürülen insanlar. Onların şu an memeleketimizde bize emanet olan canları var. Bu emanetlere sahip çıkalım. İstanbul'da 1400 civarında mülteci açlık ve sefalet içerisinde bulunuyor. Bu kış gününde yakacasız olmak ne demek, aç olmak ne demek?

Yardım kampanyalarına izin verilmiyor. Toplanan paralara el konuluyor. Ancak bu insanlarla ilgilenen dernekler var. Bu derneklere makbuz karşılığı bağış yapılabilir. İstanbul'da bulunan Kafkas Çeçen Dayanışma ve Kültür Derneği'nin Başkan Yardımcısı hepimizin tanıdığı bir isim. Avukat Muktedir İlhan Bu konuda kendisiyle irtibata geçebilirsiniz. Yine aşağıda linki verilen Cecen Online da bu konuda çalışan gönüllülerden oluşuyor. Artık gerisi size kalmış. Kim Allah'la güzel bir ticaret yapmak istemez ki ?


"ÇEÇENİSTAN YARDIM KOMİTESİ"

www.cecenonline.org

Sorry, your browser doesn't support Java(tm).

BİR ÖNCEKİ YAZI / 2050 DABILYU BUSH / NEDEN USAME ? CEVABI BURADA

E-mail


TEVHID ISLAMI SITELER Uyesi YENİSİTE TOPLİST Aktif Liste